Gwarancje Pracowni Sukien Ślubnych

Witam serdecznie!

Dziękuję Państwu za zainteresowanie, którym obdarzyliście naszą pracownię. Mam nadzieję, że prezentowane modele ukazały różnorodność stylów i sposobów zastosowania tkaniny. Motywem przewodnim każdej kolekcji jest ukazanie panny młodej romantycznie, zmysłowo i kobieco.

A oto kilka powodów dla których warto wybrać naszą suknię!

 

Nasza pracownia to firma ubierająca panny młode od 1997 roku.

Zatrudniona kadra to osoby z dużym doświadczeniem w zakresie kroju i szycia najbardziej wyrafinowanych projektów. Dysponujemy sporą wiedzą dotyczącą ślubnego ubioru, podpowiemy jak podpiąć tren, pokażemy jak nie pognieść sukni przy wsiadaniu do samochodu. Odpowiemy rzeczowo na wszystkie pytania dotyczące sukni ślubnych. Z naszymi klientkami podzielimy się całą wiedzą, aby mogły one cieszyć się w pełni z założonej w tym jedynym dniu sukni.

 

Mierzenie wielu sukien to jedno, a wybór tej jedynej to drugie!

Czasami bywa, że wymarzona suknia to zbiór kilku różnych elementów. My podpowiemy je pogodzić różne pomysły i stworzyć z nich jedną spójną całość. Wcześniej zapytamy jednak o doświadczenia związane z ubiorem, ulubioną kolorystykę czy preferencje dotyczące tkanin. Tak powstaje najczęściej suknia, którą nazywamy indywidualnym projektem klientki. Nie zapomnimy przy tym o podstawowych warunkach, które powinna spełniać piękna suknia: elegancja podkreślająca kobiecą sylwetkę, dostosowanie do charakteru uroczystości i wygoda!

 

W kameralnej atmosferze naszej pracowni odnajdą Państwo bogactwo tkanin z całego świata.

Szeroką gamę koronek i aplikacji, tafty, satyny i jedwabie. Zaprezentujemy suknie wykańczane ręcznym haftem i welony ozdobione kryształkami Svarowskiego.

 

Paniom szukającym porady w zakresie dostosowania sposobu kroju do swojej sylwetki odpowiemy na pytania i wskażemy najlepsze rozwiązania.

Czasami niewielkie korekty zmieniają postrzeganie proporcji ciała.

 

Każda zrealizowana suknia to nowe doświadczenie.

Nieustannie są one poprawiane i doskonalone. Dzięki temu możemy zaproponować obecnie suknie o niebywałej lekkości i wygodzie. Nasze suknie są po prostu lekkie! To opinia Pań, które po raz pierwszy je przymierzają. Zapraszamy do naszej pracowni aby poznać suknie zaprojektowane z myślą o tym jedynym dniu!

Z poważaniem
Jolanta Duda-Koprowska
Projektantka mody ślubnej

Nasza pracownia otrzymała tytuł „Mistrz Usługi Weselnej” w konkursie czytelników Kuriera Weselnego.

Mistrz usługi krawieckiej Poznań